Řemeslo má zlaté dno a čisté ruce
Úvod
Program
Akce
Školní projekty
Zprávy
Aktuality
Kontakt

Článek ke konferenci

Podorlický Vzdělávací Institut se 27. března na ÚVODNÍ KONFERENCI projektu ŘEMESLO MÁ ZLATÉ DNO A ČISTÉ RUCE připravil prezentaci pro zástupce škol  a významné hosty: PaedDr. Pavla Jankovského  - vedoucího OŠ KHK, Mgr. Martina Horáka - vedoucího ÚP KHK, Jiřího Daniela a Jaromíra Kříže za Krajskou hospodářskou komoru KHK a zaměstnavatele, kteří pozdravili a přispěli k zahájení slovy o nezbytných krocích při volbě povolání a vyjádřili podporu tomuto projektu.
Významně podpořili záměr svými slovy: PaedDr. Monika Žumárová, PhD., prorektorka pro strategii a rozvoj: UHK – za partnerskou organizaci, PhDr. Milena Kelly – za tvořivé činnostní učení, Mgr. Jarmila Škodová – psycholožku z PPP v Rychnově nad Kněžnou.
Dále v diskusi hovořila Ing. Hana Vláčilová o aktivitách školy a posléze v diskuzním fóru se dotazovali všichni a v hloučcích setrvali diskutovat do odpoledne.
Všichni zaujali postoj ze svého úhlu pohledu a ve shodě vyzdvihli správnou volbu povolání jako nejdůležitější krok v životě člověka. Vládla příjemná atmosféra vlastních vzpomínek na vlastní rozhodování a na volbu povolání svých blízkých. Obtížná hospodářská atmosféra alarmuje úsilí představit povolání, která jsou nejžádanější.
Těšíme se na setkání na kurzech s exkurzemi, stavebnicemi v příjemné atmosféře Střední školy – Podorlickém vzdělávacím centru.
 
- manažer projektu -

Fotografie

Klikněte pro zvětšení
Klikněte pro zvětšení
 

Uživatel
Přihlásit
Registrace
Aktuality
No data to display